Kronika policyjna

0
82

Kronika policyjna

16 – 22 marca 2020

16 marca

W sklepie przy ulicy Młynarskiej ujęto sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny.

Kierowca ciągnika siodłowego podczas wykonywania manewru skrętu w lewo doprowadził do kolizji z Oplem Corsa. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

17 marca

W Elżbietowie doszło do kolizji drogowej. Kierowca ciągnika siodłowego marki DAF doprowadził do zderzenia z Toyotą Yaris.

Nieznany sprawca ukradł około 400 l oleju napędowego z pojazdu marki DAF. Do zdarzenia doszło w miejscowości Teresin–Gaj.

18 marca

Mieszkanka gminy Sochaczew powiadomiła, że nieznany sprawca ukradł rower z otwartego garażu. Do zdarzenia doszło w Chrzczanach.

Mieszkaniec gminy Sochaczew powiadomił, że nieznany sprawca posłużył się jego danymi osobowymi, założył konto na portalu aukcyjnym i sprzedawał różne przedmioty.

19 marca

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że z jego pojazdu marki Toyota Corolla zginęły dwie tablice rejestracyjne.

W nocy z czwartku na piątek policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Volkswagen z powodu braku oświetlenia. Do kontroli drogowej i zatrzymania dokumentu doszło w Kątach.

20 marca

Nieznany sprawca ukradł narzędzia ogrodowe z otwartego garażu. Do zdarzenia doszło na ul. Olimpijskiej.

Ochrona marketu ujęła sprawcę kradzieży baterii. Na mężczyznę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

21 marca

Policjanci dostali zgłoszenie, że w Al. 600–lecia leży mężczyzna. Mieszkaniec Sochaczewa opuścił policyjny areszt, jak wytrzeźwiał.

Ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

22 marca

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Fiat Punto zaparkowanego na ul. Piłsudskiego.

Policjanci dostali zgłoszenie, że na chodniku leży nietrzeźwy mężczyzna. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego, mężczyzna został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. Do interwencji doszło na ul. Piłsudskiego.