Kronika policyjna

0
116

Kronika policyjna

23 – 29 marca 2020

 

23 marca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny samochodu Volkswagen z powodu uszkodzeń technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ul. Gawłowskiej.

Ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży alkoholu. Policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

24 marca

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną Citroena zaparkowanego na ul. Jasińskiego.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Mazdą. Okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło na ul. Traugutta.

25 marca

53–letni mieszkaniec Sochaczewa jechał samochodem Daewoo mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i posiadając sądowy zakaz kierowania pojazdów. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ul. Warszawskiej.

Kierowca Volkswagena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Mercedesem. Do kolizji doszło w Wólce Smolanej. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny.

26 marca

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z pojazdu marki Renault Trafic. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Caddy doprowadził do kolizji z Fiatem Doblo. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do stłuczki doszło w Janowie w gminie Młodzieszyn.

27 marca

Kierujący pojazdem marki Volvo podczas wykonywania manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Kia Ceed. Okazało się, że sprawca zdarzenia drogowego ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami na podstawie decyzji administracyjnej. Do kolizji doszło na ul. Wyszogrodzkiej.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca doprowadził do zderzenia z Seatem Cordoba, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że kobieta, która jechała Seatem, nie posiadała uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło w Wólce Smolanej.

28 marca

Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. Długiej leży mężczyzna. Okazało się, że mieszkaniec Sochaczewa znajduje się w stanie upojenia alkoholowego i w związku z tym został przewieziony do szpitala.

Policjanci dostali zgłoszenie, że na Podzamczu leży mężczyzna pod wpływem alkoholu. Policjanci doprowadzili go do miejsca zamieszkania.

29 marca

Policjanci zostali powiadomieni o oszustwie przy zakupie konsoli do gier za którą zgłaszająca zapłaciła kilkaset złotych. Okazało się, że zamiast urządzenia w przesyłce znalazła kawałki styropianu i zużytej taśmy klejącej. Postępowanie prowadzi PP Teresin.

Policjanci dostali zgłoszenie, że pociągiem podróżuje mężczyzna, który się awanturuje. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.