Kronika policyjna

0
209

Kronika policyjna

6 – 13 kwietnia 2020

6 kwietnia 

Mieszkanka Nieborowa jadąca Renault nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z Hondą. Do zdarzenia drogowego doszło w Al. 600-lecia. Na sprawczynię nałożono mandat karny.

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku trzy osoby podczas usiłowania kradzieży europalet i metalowych elementów. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.

7 kwietnia 

Policjanci zatrzymali 34–latka podejrzanego o kradzież ekogroszku i cementu. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Kierująca pojazdem marki Skoda Fabia nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Jeep. Na sprawczynię nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w miejscowości Teresin Gaj.

8 kwietnia

Mieszkanka Teresina zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej portfel z koszyka zawieszonego na rowerze. Do zdarzenia doszło w Teresinie na ul. Kaskiej.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony na parkingu przy Placu św. Dominika.

9 kwietnia 

Kierujący pojazdem marki Iveco podczas cofania doprowadził do kolizji z Peugeotem. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Audi. Do zdarzenia doszło w miejscowości Czerwonka Parcel.

10 kwietnia

W Nowym Kamionie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierowca Opla Movano zjechał na przeciwny pas ruchu, aby wykonać manewr wyprzedzania, lecz nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył motocykla marki Yamaha, którego kierowca wykonywał taki sam manewr. Motocyklista trafił do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci dostali zgłoszenie o leżącym na ul. Długiej mężczyźnie. Sochaczewianin został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

11 kwietnia

Mieszkanka gminy Rybno powiadomiła, że nieznani sprawcy ukradli 55 mb stalowej siatki ogrodzeniowej. Do zdarzenia doszło w miejscowości Złota.

Kierowca Audi zatankował paliwo za kilkaset złotych, a następnie odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w Nowym Kozłowie Pierwszym.

12 kwietnia 

Policjanci zostali poinformowani, że z grobu bliskich zgłaszającego został ukradziony stroik, który został znaleziony na innym nagrobku. Do zdarzenia doszło w Brochowie.

Mieszkaniec gminy Brochów poinformował o pożarze niezamieszkałego budynku w Famułkach Brochowskich.

13 kwietnia 

W jednym z domów w gminie Sochaczew doszło do awantury. Mundurowi zatrzymali nietrzeźwego sprawcę interwencji i osadzili go w policyjnym areszcie.

Nieznany sprawca uszkodził panel sterujący w myjni samochodowej. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Teresin.