Kronika policyjna

0
91

Kronika policyjna

20 – 26 kwietnia 2020

20 kwietnia

57–letnia mieszkanka Sochaczewa kierowała pojazdem marki Opel Corsa znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

Mieszkanka powiatu płockiego kierująca pojazdem marki Audi, na łuku drogi straciła panowanie nad autem i zjechała w pole. Do zdarzenia doszło w Rozlazłowie.

21 kwietnia

Kierująca pojazdem marki Renault Modus doprowadziła do kolizji z Oplem Corsa. Na sprawczynię nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Iłowie.

Nieznany sprawca ukradł portfel z dokumentami, pieniędzmi i kartą płatniczą, którą potem próbowano wykonać nieautoryzowaną transakcję. Do zdarzenia doszło na ul. Chodakowskiej.

22 kwietnia

Kierujący pojazdem marki Iveco doprowadził do kolizji z Volkswagenem i Fordem. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki–Parcela.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że za pośrednictwem portalu społecznościowego kupił deskorolkę, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.

23 kwietnia

22–letnia pracownica magazynu ukradła kosmetyki o wartości kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Kierujący pojazdem marki Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z motocyklem marki Yamaha. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

24 kwietnia

Ochrona sklepu ujęła kobietę, która ukradła olejki zapachowe. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny. Do interwencji doszło w Al. 600–lecia.

60–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Kia znajdując się w stanie nietrzeźwości i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Mitsubishi. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad dwa promile. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego.

25 kwietnia

36–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 1.5 promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania pojazdu doszło w Żdżarowie.

Kierowca Audi niewłaściwie zabezpieczył samochód, który stoczył się i uderzył w Volkswagena. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

26 kwietnia

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Audi A3 zaparkowanego na ul. Sienkiewicza.

Mieszkanka Warszawy powiadomiła, że nieznany sprawca ukradł jej portfel z pieniędzmi, dokumentami i kartą płatniczą. Do zdarzenia doszło na ul. Batalionów Chłopskich.