Kronika policyjna

0
97

Kronika policyjna

4 – 10 maja 2020

4 maja

Kierujący pojazdem marki Seat Leon nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył Opla. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zderzenia doszło w Paprotni.

Nieznany sprawca ukradł około 550 litrów oleju napędowego z pojazdu marki DAF zaparkowanego na parkingu w Teresinie.

5 maja

Kierujący pojazdem marki Porsche doprowadził do kolizji z Seatem. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

Policjanci z referatu operacyjno–rozpoznawczego zatrzymali mężczyznę poszukiwanego w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w Rokotowie.

6 maja

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznani sprawcy ukradł miedziane elementy z transformatora i około 200 metrów kabli. Do zdarzenia doszło na ul. Długiej.

Nieznany sprawca doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel Astra, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Adamowej Górze.

7 maja

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło na ul. 15 Sierpnia.

Nieznany sprawca włamał się do garażu skąd ukradł narzędzia ogrodnicze znanej marki. Do zdarzenia doszło w Bogdańcu.

8 maja

Nieznani sprawcy ukradli pojazd marki BMW X5 z posesji w miejscowości Gawłów.

Policjanci zostali powiadomieni, że mieszkaniec powiatu sochaczewskiego kupił grill przez internet i nie otrzymał zamówionego towaru.

9 maja

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł siedem sadzonek borówek amerykańskich. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.

Ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

10 maja

Kierowca Lexusa przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie. 29–latek stracił prawo jazdy. Ukarano go również mandatem karnym.

Na ulicy Warszawskiego doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń wynika, że 81–letni kierowca Audi A3 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Volkswagena Golfa, który chcąc uniknąć zderzenia, zjechał do rowu. 81–letni mężczyzna został ukarany mandatem karnym, natomiast kierowca VW Golfa odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego 1,3 promila.