Kronika policyjna

0
160

Kronika policyjna

25 – 31 maja 2020

 

25 maja

Policjanci zostali poinformowani o kradzieży 80 mb metalowej siatki ogrodzeniowej. Do zdarzenia doszło w miejscowości Teresin–Gaj.

Kierujący pojazdem marki Scania nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zjechał z drogi i przewrócił zestaw. Na kierowcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Młodzieszynie na DK50.

26 maja

Kierująca pojazdem marki Audi doprowadziła do kolizji z Volkswagenem i Oplem. Na sprawczynię nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Żukowie.

Policjanci z referatu patrolowo–interwencyjnego zatrzymali 28–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło na ul. Lipowej.

27 maja

Mieszkaniec gminy Teresin zgłosił, że kupił przez internet telefon komórkowy i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru.

Policjanci podczas kontroli pojazdu marki Volvo znaleźli dwie torebki z białym proszkiem. Zatrzymano 29–letniego mężczyznę, którego doprowadzono do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na ul. Zamkowej.

28 maja

Policjanci dostali zgłoszenie, że w jednym z marketów ujęto sprawcę kradzieży sprzętu elektronicznego. Policjanci nałożyli na niego mandat karny. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

Policjanci dostali zgłoszenie, że kobieta będąca pod wpływem alkoholu zajmuje się dziećmi. Na miejscu ustalono, że zarówno matka, jak i ojciec są nietrzeźwi. Troje małoletnich dzieci przekazano pod opiekę trzeźwego członka rodziny.

29 maja

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Peugeota. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma 0,7 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

Kierowca Mercedesa podczas cofania doprowadził do kolizji z Hondą. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

30 maja

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Daewoo Lanosa, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali jego prawo jazdy i ukarali go mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Mistrzewicach.

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznany sprawca włamał się do jej mieszkania i ukradł biżuterię. Do zdarzenia doszło na ul. Wojska Polskiego.

31 maja

Nieznany sprawca rozpylił farbę przez szczelinę w blaszanym garażu i uszkodził zaparkowanego tam Citroena. Do zdarzenia doszło na ul. Topolowej.

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z Volkswagenem i uciekł z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło w miejscowości Granice.