Kronika policyjna

0
77

Kronika policyjna

1 – 4 czerwca 2020

 

1 czerwca

Kierowca Niessana Primery nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel Insignia. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Słowackiego.

Kierowca Volkswagena Golfa doprowadził do zderzenia z zaparkowanym pojazdem marki Volkswagen Touran. Do kolizji doszło w Wójtówce.

2 czerwca

79–letni mieszkaniec Warszawy zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu portfel z pieniędzmi i dokumentami. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

Policjanci dostali zgłoszenie, że pijani rodzice mają pod opieką nieletniego syna. Okazało się, że ojciec miał ponad promil, a matka ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ich syn został przekazany pod opiekę dorosłego członka rodziny. Do interwencji doszło na ul. Karwowskiej.

3 czerwca

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł wózek widłowy. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Policjanci zatrzymali 33–letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło na ul. Mostowej.

4 czerwca

Na ul. Chopina doszło do kolizji drogowej. Nieznany sprawca doprowadził do zderzenia z zaparkowanym Fordem, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

Mieszkanka gminy Brochów powiadomiła, że kupiła przez internet trampolinę i nie otrzymała zamówionego towaru.