Kronika policyjna

0
55

Kronika policyjna

15 – 21 czerwca 2020

15 czerwca

Kierująca pojazdem marki Volkswagen Passat nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z motocyklistą. Kierowca Suzuki został przewieziony do szpitala. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Policjanci zostali powiadomieni, że w markecie przy Al. 600–lecia, ujęto sprawcę kradzieży. Mundurowi ukarali mężczyznę mandatem karnym.

16 czerwca

Policjanci zostali powiadomieni, że kierowca pojazdu marki Mitsubishi Colt doprowadził do kolizji z Dacią i odjechał. Do zdarzenia doszło na obwodnicy miasta.

Kierujący pojazdem marki Skoda Fabia nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył auta marki Skoda Superb. Sprawca zdarzenia drogowego porzucił pojazd i pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Licealnej.

17 czerwca

Podczas prac polowych w Starym Dębsku znaleziono niewybuch. Policyjny pirotechnik potwierdził, że jest to pocisk przeciwpancerny o długości około 30 cm. Funkcjonariusze zabezpieczali miejsce znalezienia pocisku do czasu przyjazdu żołnierzy.

Mieszkanka powiatu powiadomiła policję, że kupiła odzież przez internet i nie otrzymała zamówionego towaru.

18 czerwca

Mieszkanka Sochaczewa kierująca Oplem uderzyła w tył pojazdu marki BMW. Na sprawczynię kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego.

Nieznany sprawca uderzył w ogrodzenie posesji i odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Bronisławach.

19 czerwca

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę VOLVO, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Skoda Fabia. Do zdarzenia doszło w Witkowicach.

20 czerwca

Kierowca pojazdu marki Peugeot 406 nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w tył pojazdu marki Volvo. Do zdarzenia doszło w Kątach.

Kierowca Mercedesa Vito podczas cofania doprowadził do kolizji z Fordem Focusem. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

21 czerwca

22–letni kierowca Volkswagena Golfa nie dostosował prędkości, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Badanie wykazało, że mężczyzna ma 1,7 promila alkoholu w organizmie. Pijanego sprawcę zdarzenia drogowego zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w miejscowości Teresin–Gaj.

Po godz. 16. nieznany sprawca ukradł pojazd marki Volvo CX60 koloru czarnego z niestrzeżonego parkingu w Żelazowej Woli.