Kronika policyjna

0
96

Kronika policyjna

28.06. – 5.07.2020

 

28 czerwca

W miejscowości Nowa Piasecznica policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie w celu odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

29 czerwca

W Sochaczewie policjanci zatrzymali 24-letnią mieszkankę Czerwonki Parcel, która kierowała pojazdem marki Opel bez wymaganych uprawnień. Kobietę ukarano mandatem karnym natomiast pojazd został odholowany na parking policyjny.

W rejonie szkoły podstawowej nr 6 doszło do zderzenia dwóch rowerzystów. Kierujący rowerem 42-letni mieszkaniec Sochaczewa, będąc pod wpływem alkoholu (1,5 promila), w wyniku nieprawidłowego skrętu doprowadził do zderzenia z jadącą rowerem z naprzeciwka  74-letnią mieszkanką Sochaczewa. W wyniku uderzenia kobieta odniosła obrażenia w postaci urazu głowy i została przetransportowana do szpitala, a po udzieleniu pomocy zwolniona.

30 czerwca

Na ulicy Targowej nieznany sprawca dokonał włamania do mieszkania skąd dokonał kradzieży laptopa na szkodę 33-letniego mieszkańca Sochaczewa.

1 lipca

W miejscowości Żuków doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 81-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierując pojazdem marki VW Polo, podczas włączania się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia z samochodem marki Seat Leon, którym kierowała 30-letnia mieszkanka gminy Iłów. W wyniku zderzenia pasażerka VW Polo doznała złamania ręki oraz urazu głowy.

Policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha, który kierował motocyklem marki Barton, mając prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie.  Nastolatkowi zatrzymano prawo jazdy AM i A1 natomiast pojazd został odholowany.

2 lipca

W miejscowości Pawłowice nieznany sprawca włamał się do garażu skąd dokonał kradzieży piły spalinowej, mieszadła oraz szlifierki kątowej na szkodę mieszkanki Sochaczewa.

3 lipca

W miejscowości Sochaczew na ulicy Warszawskiej nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki Kellys należącego do 18-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn.

Na ulicy 1 Maja policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 39-letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

4 lipca

W miejscowości Stare Budy kierujący pojazdem marki Opel Zafira  w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał 18-letni pasażer, który został zabrany do szpitala. Kierujący przed przybyciem patrolu policji uciekł z miejsca zdarzenia. W toku podjętych czynności zatrzymano 37-letniego mieszkańca Sochaczewa, który miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

5 lipca

Policjanci w miejscowości Feliksów zatrzymali 49-letniego mieszkańca Sochaczewa kierującego pojazdem marki Peugeot, który w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 53 km/h, w związku z czym mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.