Kronika policyjna

0
84

Kronika policyjna

13 – 19 lipca 2020

13 lipca

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy marki Samsung S20+. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Policjanci zostali poinformowani o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mundurowi ukarali wysokim mandatem karnym 32–letniego sochaczewianina. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Po opłaceniu grzywny, mężczyzna został zwolniony. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

14 lipca

Nieznany sprawca przeciął linkę zabezpieczającą i ukradł rower o wartości kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na jednym z portali sprzedażowych kupił konsolę, ale nie otrzymał opłaconego sprzętu.

15 lipca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Opel Astra. Okazało się, że za kierownicą siedział 16–latek. Młody mieszkaniec gminy Sochaczew będzie się teraz tłumaczył przed sądem rodzinnym. Do zdarzenia doszło w Kątach.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował Oplem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2 promile. Mężczyzna doprowadził również do kolizji z innym pojazdem. Do zdarzenia doszło na ul. Reymonta.

16 lipca

Kierowca Audi nie zachował bezpiecznej odległości i doprowadził do zderzenia z Mitsubishi Colt. Do kolizji doszło w Wójtówce.

Na terenie powiatu sochaczewskiego doszło do dwóch prób oszustw metodą na policjanta. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

17 lipca

28–letni mężczyzna ujął 16–latka, który kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,2 promila. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Szlacheckim.

Kierowca pojazdu marki Ford C-Max doprowadził do kolizji ze Skodą Octavią. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 24–letni mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

18 lipca

Policjanci dostali informację o ujęciu nietrzeźwego kierowcy. Okazało się, że 36-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany, a pojazd usunięty z drogi. Do zdarzenia doszło w Janowie.

19 lipca

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł radioodtwarzacz. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.

Policjanci zatrzymali 37-latka, który kierował pojazdem marki Ford Mondeo. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 3,5 promila. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.