Kronika policyjna

0
80

Kronika policyjna

17 – 23 sierpnia

 

17 sierpnia

Na ulicy Płockiej nieznany sprawca włamał się do garażu mieszczącego się na działce rekreacyjnej i skradł elektronarzędzia o wartości ponad 2000 złotych na szkodę 65-letniego mieszkańca Sochaczewa.

Na terenie Sochaczewa dzielnicowi zatrzymali 53-letniego mieszkańca, który był poszukiwany zgodnie z nakazem Sądu Rejonowego w Sochaczewie w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku.

18 sierpnia

25-letni mieszkaniec gminy Sochaczew zawiadomił, że nieznany sprawca w rejonie ulicy Porzeczkowej dokonał kradzieży niezabezpieczonego roweru marki Kross pozostawionego w kompleksie leśnym.

19 sierpnia

79-letnia mieszkanka Sochaczewa, jadąc rowerem po chodniku na ulicy Płockiej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w pojazd marki Man. Rowerzystka po udzieleniu pomocy medycznej udała się do domu. Za popełnione wykroczenie została pouczona.

W Al. 600-lecia, nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki „Unibike” wartości 2600 złotych, na szkodę 33-letniego mieszkańca Sochaczewa.

W miejscowości Janówek Duranowski policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu łowickiego, który posiadał przy sobie narkotyki w postaci metamfetaminy o wadze 1,3 grama.

20 sierpnia

Z ulicy Chełmońskiego, z niezamkniętego pomieszczenia piwnicznego, nieznany sprawca dokonał kradzieży piły spalinowej marki Sthil, powodując straty w wysokości 1200 zł.

21 sierpnia

Na parkingu przy centrum handlowym, 19-letnia mieszkanka Teresina, kierując samochodem marki Audi doprowadziła do kolizji z Audi kierowanym przez 57-letniego mieszkańca Sochaczewa. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym w wysokości 100 zł.

22 sierpnia

Nieznany sprawca dokonał kradzieży kamery przemysłowej wartości 2500 złotych, która była umieszczona na farmie fotowoltaicznej mieszczącej się w Feliksowie.

23 sierpnia

19-letnia mieszkanka Sochaczewa złożyła zawiadomienie, z którego wynika, iż na portalu aukcyjnym zamówiła telefon marki IPhone 11 o wartości 3200 zł, za który zapłaciła ale zamówionego telefonu nie otrzymała.