Kronika policyjna

0
99

Kronika policyjna

21 – 27 września 2020

 

21 września

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł motorower marki Simson. Do zdarzenia doszło w Nowym Białyninie.

Kierowca autobusu podczas wykonywanego manewru omijania doprowadził do kolizji z Fordem Mondeo. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

22 września

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Skoda. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i osadzili w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

Kierowca Hondy podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do kolizji z Fordem. Na sprawcę nałożono mandat karny i zatrzymano dowód rejestracyjny Hondy z powodu uszkodzeń powstałych w trakcie kolizji. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego.

23 września

Policjanci zostali powiadomieni, że w jednym ze sklepów w Wójtówce doszło do kradzieży. Funkcjonariusze nałożyli na sprawcę mandat karny.

Policjanci dostali zgłoszenie, że mieszkaniec powiatu sochaczewskiego kupił rękawiczki winylowe o wartości kilkunastu tysięcy złotych i nie otrzymał zamówionego towaru, ani zwrotu pieniędzy.

24 września

Kierujący pojazdem marki Opel Vectra nie zachował bezpiecznego odstępu i doprowadził do kolizji z Fordem Focusem. Do kolizji doszło w Al. 600–lecia.

Nieznany sprawca wybił szyby i urwał lusterko w pojeździe marki Mercedes, który był zaparkowany na ul. 15 Sierpnia.

25 września

Kierowca pojazdu marki Mercedes Sprinter doprowadził do zderzenia ze słupem telekomunikacyjnym i odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Wojska Polskiego.

Mieszkaniec gminy Błonie kierował pojazdem marki Seat Ibiza nie posiadając do tego uprawnień. Sprawcę ukarano mandatem karnym, a auto usunięto z drogi. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

26 września

Kierująca Oplem podczas cofania doprowadziła do kolizji z innym Oplem. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Reymonta.

Policjanci zostali poinformowani, że pijana matka ma pod opieką małe dzieci. Podczas interwencji okazało się, że dwie siostry są pod wpływem alkoholu i każda z nich miała pod opieką dwójkę dzieci. Małoletnich przekazano pod opiekę babci. Do interwencji doszło na ul. Chopina.

27 września

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Toyota z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

Policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży warzyw z pola. Na miejscu zastano mieszkańca powiatu zgierskiego, który ukradł worek pietruszki. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki–Parcela.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie