Kronika policyjna

0
211

Kronika policyjna

5 – 11 października 2020

5 października

Kierowca busa zatankował paliwo o wartości kilkuset złotych i odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

Kierowca Mazdy podczas wykonywanego manewru skrętu doprowadził do kolizji z Volkswagenem Golfem. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Biskupim.

6 października

Kierowca Daewoo nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył pojazdu marki Suzuki. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Żdżarowie.

55–letni mieszkaniec gminy Iłów kierował rowerem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie i pomimo czterech czynnych zakazów sądowych. Do kontroli drogowej doszło w Kapturach.

7 października

Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznany sprawca zarysował powłokę lakierniczą Opla i odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Warszawskiej.

W Giżycach doszło do zderzenia ciągnika z osobowym Mercedesem. Kierujący pojazdem rolniczym nie posiadał uprawnień do kierowania, a badanie stanu trzeźwości wykazało 1,7 promila. 80–letnia podróżująca Mercedesem została przewieziona do szpitala z którego wyszła po udzieleniu pomocy medycznej.

8 października

Policjanci odebrali pięć zgłoszeń z których wynika, że nieznane osoby podające się za funkcjonariuszy Policji lub członków rodziny, próbowały wyłudzić pieniądze od seniorów z powiatu sochaczewskiego.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że kupiła buty przez internet, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymała zamówionego towaru.

9 października

Kierująca pojazdem marki Volvo podczas cofania doprowadziła do zderzenia z Oplem. Do zdarzenia doszło na ul. Wąskiej.

Mieszkanka gminy Młodzieszyn zgłosiła, że nieznany sprawca wybił dwie szyby w należącym do niej pojeździe marki Renault zaparkowanym na ul. Chopina.

10 października

Policjanci zatrzymali 52–letniego mężczyznę, który kierował pojazdem marki Opel Vectra znajdując się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Podejrzany doprowadził również do kolizji ze Skodą Fabią. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali 59–letniego mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie zarządzenia sądu w celu osadzenia w zakładzie karnym. Mężczyzna wpadł podczas kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

11 października

Kierowca Renault kierował pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Auto usunięto z drogi na koszt właściciela. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynku.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Toyota z powodu braku aktualnych badań technicznych i pękniętej szyby czołowej. Do zatrzymania dokumentu doszło w Teresinie.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie