Kronika policyjna

0
62

Kronika policyjna

23 – 29 listopada 2020

 

23 listopada

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdem marki Hyundai, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Reymonta.

Mieszkaniec Podkowy Leśnej kierował Volvo i uderzył w znak drogowy na ul. Płockiej.

24 listopada

Mieszkaniec Sochaczewa kupił na zagranicznym portalu aukcyjnym głośniki o wartości 1600 euro i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru.

Policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży elementów metalowych regałów magazynowych. Podejrzani usłyszeli zarzuty. Młodszy z nich odpowie za przestępstwa popełnione w warunkach recydywy. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Sochaczew.

25 listopada

61–letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Renault Laguna, pomimo obowiązującego sądowego zakazu. Do kontroli doszło na ul. Smolnej.

Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną pojazdu marki Toyota Yaris. Auto było zaparkowane na ul. Warszawskiej.

26 listopada

Policjanci dostali zgłoszenie, że w Dzięglewie leży nieprzytomny motorowerzysta. Wstępnie ustalono, że 55–letni mieszkaniec Sochaczewa zjechał motorowerem na pobocze i zahaczył o drzewo. Nieprzytomny mężczyzna został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Nieznany sprawca wyciął i ukradł kukurydzę o wartości kilku tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

27 listopada

W Sochaczewie na ul. Żeromskiego doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierująca pojazdem marki Fiat Panda nie ustąpiła pierwszeństwo przejazdu i uderzyła w Opla Astrę. W wyniku tego zdarzenia zostały uszkodzone jeszcze dwa inne pojazdy. Kierująca Oplem została przewieziona do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Policjanci zdecydowali o holowaniu pojazdu marki Mercedes, którego kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło w miejscowości Czerwonka–Parcel.

28 listopada

Policjanci zatrzymali 29–letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Podczas wykonywanych czynności znaleziono przy nim torebkę z białym proszkiem. Do zatrzymania doszło w Feliksowie.

Policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży kurtki i alkoholu. Policjanci ukarali sprawcę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Hubala.

29 listopada

Policjanci dostali zgłoszenie, że kierowca BMW zatankował paliwo i odjechał nie uiszczając zapłaty. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.

27–letni mężczyzna kierował pojazdem marki BMW znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i osadzili go w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Jaracza.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie