Kronika policyjna

0
48

ikona policja

Kronika policyjna

24 – 26 maja 2016

 

24 maja

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej do której doszło w sklepie przy al. 600-lecia. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym.

Kierująca pojazdem marki Audi wykonała nieprawidłowo manewr skręcania i doprowadziła do kolizji z pojazdem marki Volkswagen Golf. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Topołowej.

25 maja

Na ulicy 15 sierpnia policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 47-letniego kierującego pojazdem Mercedes. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd.

31-letni mężczyzna kierujący pojazdem Volkswagen LT, podczas wykonywania manewru wyprzedzania potrącił rowerzystkę. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym, zatrzymano również dowód rejestracyjny. Do potrącenia doszło w Kozłowie Biskupim.

26 maja

W Rozlazłowie, około 3:30 policjanci zauważyli idącego środkiem drogi mężczyznę. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

27-letnia mieszkanka Sochaczewa przekroczyła dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h i w związku z tym zostało zatrzymane jej prawo jazdy. Do zdarzenia doszło na ulicy Olimpijskiej.

 

KPP Sochaczew