Kronika policyjna

0
72

Kronika policyjna

30.11. – 6.12.20

30 listopada

Kierująca Oplem Vectra nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Volkswagenem Golfem. Do kolizji doszło w Pawłowicach.

Policjanci ukarali mandatami karnymi kobietę i mężczyznę, którzy zostali przyłapani na kradzieży alkoholu i artykułów spożywczych. Do interwencji doszło w sklepie na ul. 15 Sierpnia.

1 grudnia

W Nowej Piasecznicy nieznany sprawca włamał się do blaszanego garażu i ukradł elektronarzędzia.

Na ul. Traugutta doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierująca Renault Clio nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Chrysler. Auto kierowane przez kobietę przewróciło się na dach. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów z powodu uszkodzeń powstałych w kolizji. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny.

2 grudnia

Mieszkanka gminy Sochaczew zgłosiła, że kupiła przez internet części samochodowe i pomimo wpłaty nie otrzymała zamówionego towaru.

W Kamionie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Z ustaleń policjantów wynika, że 21–letni mieszkaniec powiatu płockiego, stracił panowanie nad pojazdem marki Audi A4 i doprowadził do zderzenia z dwoma ciągnikami siodłowymi. Droga krajowa nr 50 była zablokowana przez kilka godzin, więc policjanci wprowadzili objazdy. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny.

3 grudnia

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca włamał się do piwnicy skąd ukradł węgiel. Do zdarzenia doszło na ul. Korczaka.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł 2 tys. złotych pozostawione w schowku otwartego samochodu. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

4 grudnia

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy na szkodę mieszkańca powiatu łowickiego. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Kierujący pojazdem marki Opel Combo nie zachował bezpiecznej odległości i doprowadził do zderzenia z Suzuki Vitara. Do kolizji doszło na ul. Warszawskiej.

5 grudnia  

Policjanci zatrzymali 21–letniego mieszkańca gminy Teresin przy którym znaleziono amfetaminę. Młody mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ukarali mandatem karnym sprawcę kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło na ul. Hubala.

6 grudnia

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany mężczyzna chciał zapłacić za papierosy banknotem o nominale 500 złotych na którym była informacja, że nie jest środkiem płatniczym. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.

Kierowca Forda doprowadził do kolizji z pojazdem marki Maserati. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Roztropnej.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie