Kronika policyjna

0
88

Kronika policyjna

7 – 13 grudnia 2020

7 grudnia

Kierowca mazdy podczas nieprawidłowo wykonanego manewru cofania doprowadził do zderzenia z Mercedesem. Do kolizji doszło na ul. Reymonta.

Policjanci zatrzymali 45–letniego sochaczewianina poszukiwanego na podstawie listu gończego jako osoba tymczasowo aresztowana. Do zatrzymania doszło na ul. Grunwaldzkiej.

8 grudnia

Kierujący pojazdem marki Opel Corsa doprowadził do kolizji z Toyotą Avensis. Badanie wykazało, że 33–letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha ma prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Nie posiadał również wymaganej kategorii prawa jazdy. Kierowca Opla trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło w Kątach.

Policjanci ukarali mandatem karnym mężczyznę, który ukradł breloczek. Do interwencji doszło w Al. 600–lecia.

9 grudnia

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. Kusocińskiego.

Nieznany sprawca ukradł męskie perfumy warte kilkaset złotych. Do zdarzenia doszło w drogerii na ul. Pokoju.

10 grudnia

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z Lexusem i odjechał z miejsca zdarzenia. Do zderzenia pojazdów doszło na ul. Batalionów Chłopskich.

Patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej młodego kierowcę BMW. Okazało się, że 20–latek ma cofnięte uprawnienia na podstawie decyzji administracyjnej. Do zdarzenia doszło na ul. Trojanowskiej.

11 grudnia

Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. 15 Sierpnia doszło do kolizji. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierowca pojazdu marki Opel Astra doprowadził do zderzenia z 80–letnim rowerzystą. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł jego portfel z pieniędzmi, kartami bankomatowymi i dokumentami. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

12 grudnia

Na ul. Piłsudskiego nieznany sprawca doprowadził do kolizji z Peugeotem Partnerem i odjechał z miejsca zdarzenia.

Kierowca Toyoty nie zachował bezpiecznego odstępu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Passat. Do kolizji doszło na ul. 15 Sierpnia.

13 grudnia

W markecie przy Al. 600–lecia ochrona ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na niego mandat karny.

W Matyldowie doszło do kolizji z sarną. Ustalono, że zwierzę wbiegło wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Ford Focus.

mł. asp. Agnieszka Dzik
oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie