Kronika Policyjna

0
155

Kronika Policyjna

14 – 20 grudnia 2020

14 grudnia

Kierująca pojazdem marki Dacia Duster doprowadziła do kolizji z Volkswagenem Polo. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do interwencji Policji doszło w Malanowie.

Nieznany sprawca uszkodził mechanizm sterujący bramy wjazdowej. Do zdarzenia doszło w Rokotowie.

15 grudnia

Mieszkaniec gminy Iłów kupił telefon przez portal społecznościowy i pomimo zapłaty, nie otrzymał  zamówionego towaru.

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z Toyotą Yaris zaparkowaną na ul. Warszawską.

16 grudnia

Na ul. Płockiej doszło do wypadku drogowego. W wyniku zderzenia trzech pojazdów osobowych, do szpitala została przewieziona pasażerka Renault. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Pięcioro mieszkańców Sochaczewa odebrało połączenie od osoby podającej się za funkcjonariusza Policji. Mężczyzna twierdził, że środki zebrane na koncie w banku są zagrożone. Zachowajcie czujność i nie dajcie się oszukać.

17 grudnia

Policjanci dostali zgłoszenie, że ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na kobietę mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

Kierowca Opla Zafiry kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że mężczyzna ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło w Kromnowie.

18 grudnia

Mieszkanka gminy Sochaczew zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej portfel w którym miała kilkaset złotych i dokumenty. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi Warszawy, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Do zatrzymania dokumentu doszło w miejscowości Czerwonka – Parcel.

19 grudnia

Kierowca Mercedesa nieprawidłowo wykonał manewr skręcania i doprowadził do kolizji z pojazdem marki Opel Astra. Do zdarzenia doszło na Senatorskiej.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Kia Ceed nie posiadając do tego uprawnień. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny, a auto usunięto z drogi na koszt właściciela. Do kontroli drogowej doszło na ul. Chopina.

20 grudnia

Policjanci zatrzymali 23–letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem znajdując się w stanie nietrzeźwości i posiadał przy sobie marihuanę. Do zdarzenia doszło na ul. Kopernika.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 57 km/h. Do zatrzymania dokumentu doszło w Chodakówku.

mł. asp. Agnieszka Dzik
oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie