Kronika policyjna

0
161

Kronika policyjna

21 – 27 grudnia 2020

21 grudnia

Nieznany sprawca włamał się do garażu skąd ukradł sprzęt sportowy i ogrodowy. Do zdarzenia doszło na ul. Wyszogrodzkiej.

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł rower wartości około 450 złotych. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

22 grudnia

Policjanci dostali zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mundurowi nałożyli na mężczyznę wysoki mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Hubala.

Mieszkanka gminy Brochów zajmowała się synem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu.

23 grudnia

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Renault. Auto nie miało ważnego przeglądu technicznego. Do zdarzenia doszło Chopina.

Nieznany sprawca dostał się do wnętrza pojazdy marki Toyota Yaris, skąd ukradł zabawki i złotą biżuterię. Do zdarzenia doszło na ul. Senatorskiej.

24 grudnia

Policjanci dostali zgłoszenie o ujęciu sprawczyni kradzieży sklepowej. Na kobietę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, skąd ukradł gotówkę w różnych walutach i biżuterię. Do zdarzenia doszło na ul. Szarych Szeregów.

25 grudnia

Policjanci zatrzymali prawo jazdy i nałożyli mandat karny na kierowcę, który przekroczył dozwoloną prędkość o 50 km/h w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował Oplem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 2,5 promila. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na ul. Wyszogrodzkiej.

26 grudnia

Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego w trakcie budowy, skąd ukradli piec co., młotowiertarkę, odkurzacz, a także skrzynkę narzędziową z wyposażeniem. Do zdarzenia doszło w Nowych Gnatowicach.

27 grudnia

Nieznany sprawca uderzył pojazdem w słup energetyczny i ogrodzenie posesji na ul. Łąkowej.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Audi A4 z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Nowej Suchej.

mł. asp. Agnieszka Dzik
oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie