Kronika policyjna

0
141

Kronika policyjna

28.12.2020 – 3.01.2021

 

28 grudnia

Kierujący Oplem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z ciągnikiem siodłowym marki Scania. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Brzozowie A.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Audi A4 z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Kromnowie.

29 grudnia

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Hyundai będąc w stanie nietrzeźwości, a także posiadając sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zatrzymania doszło na ul. Piłsudskiego.

Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną pojazdu marki Audi A6 zaparkowanego na ul. Srebrnej.

30 grudnia

Kierowca pojazdu marki Volkswagen Polo nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zdarzenia z Mazdą 3. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym. Do zderzenia doszło w Żukowie.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Dodge Caravan nie posiadając do tego uprawnień. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kontroli doszło na ul. Gawłowskiej.

31 grudnia

Kierujący pojazdem marki Mercedes Sprinter nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Mitsubishi Outlander kierowanym przez 51–latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala. Do zdarzenia doszło w Elżbietowie.

Mieszkaniec Sochaczewa kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości i doprowadził do zderzenia z BMW. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało prawie 3 promile.

1 stycznia

Mieszkanka Sochaczewa kierująca pojazdem marki Volkswagen Passat nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i uderzyła w ogrodzenie posesji. Na kobietę nałożono mandat karny oraz zatrzymano dowód rejestracyjny z powodu uszkodzeń pokolizyjnych. Do zdarzenia doszło w miejscowości Czyste.

Nieznany sprawca włamał się do piwnicy skąd ukradł rower, wkrętarkę i klucze. Do zdarzenia doszło w Al. 600 – lecia.

2 stycznia

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła niekorzystne rozporządzenie mieniem podczas sprzedaży odzieży dziecięcej na jednym z portali internetowych.

3 stycznia

Mieszkaniec powiatu płockiego kierował pojazdem marki Audi A4 nie posiadając do tego uprawnień. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym, a auto odholowano. Do kontroli drogowej doszło w Mokasie.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi A4. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Nowych Mostkach.

mł. asp. Agnieszka Dzik
oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie