Kronika policyjna

0
95

Kronika policyjna

4 – 10 stycznia 2021

4 stycznia

Kierująca pojazdem marki Audi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Oplem. Na sprawczynię nałożono mandat karny. Do kolizji doszło na ul. 1 Maja.

Ochrona sklepu powiadomiła o ujęciu sprawcy kradzieży alkoholu. Policjanci ukarali sprawcę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

5 stycznia 

Policjanci referatu operacyjno–rozpoznawczego zatrzymali 36–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego. Do zdarzenia doszło na ul. Topolowej.

Policjanci dostali informację, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Na miejscu okazało się, że zadzwonił na numer alarmowy dla żartu. Policjanci ukarali go wysokim mandatem karnym za bezzasadne wezwanie służb. Do zdarzenia doszło w Rokotowie.

6 stycznia

30–letni mieszkaniec Warszawy kierował Oplem pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.

Nieznany sprawca uszkodził powłokę lakierniczą pojazdu marki BMW. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica.

7 stycznia

Nieznany sprawca uderzył pojazdem w bramę powodując uszkodzenie jednego skrzydła i części ogrodzenia, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Polnej.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca zawarł na jego dane umowę OC na pojazd, który wcześniej sprzedał.

8 stycznia

24-letni mieszkaniec gm. Teresin kierował pojazdem marki Opel Vectra pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Auto przekazano pasażerowi, który posiadał wymagane uprawnienia. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.

Policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mundurowi ukarali mężczyznę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

9 stycznia

Mieszkanka gminy Teresin zgłosiła, że nieznani sprawcy ukradli z otwartego garażu i piwnicy elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Kierowca ciężarowego Volvo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z Toyotą. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w Giżycach.

10 stycznia

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Volvo znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do kontroli drogowej doszło n ul. Warszawskiej.

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży alkoholu i artykułów spożywczych. Mundurowi ukarali mężczyznę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Chopina.

 mł. asp. Agnieszka Dzik

oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*