Kronika policyjna

0
121

Kronika policyjna

11 – 17 stycznia 2021

 

11 stycznia

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na stacji PKP pozostawił plecak, który ktoś zabrał. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

Policjanci zostali wezwani przez ochronę sklepu do sprawcy kradzieży. Mundurowi ukarali mieszkańca Sochaczewa wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

12 stycznia

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Hyundai i30. Auto nie miało ważnego przeglądu technicznego. Do zatrzymania dokumentu doszło w Kuznocinie.

13 stycznia

Mieszkanka gminy Iłów straciła panowanie nad Oplem, wjechała do rowu i dachowała. Nałożono na nią mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Płockiej w Iłowie.

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdem marki Volkswagen Polo i odjechał z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło na ul. 1 Maja.

14 stycznia

Mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 1,5 promila. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w Nowej Suchej.

Policjanci zostali wezwani do śpiącego na klatce schodowej mężczyzny. Z uwagi na okoliczności zagrażające jego życiu i zdrowiu, został doprowadzony do sochaczewskiej komendy. Do interwencji doszło na ul. Staszica.

15 stycznia

Dzielnicowy z Sochaczewa zauważył, że obywatelka Bułgarii handluje podrobionymi ubraniami. Kobieta została zatrzymana, ubrania i pieniądze pochodzące najprawdopodobniej z przestępczego procederu zostały zabezpieczone. Do zatrzymania doszło na ul. Pokoju.

Policjanci dostali informację, że pijany mężczyzna opiekuje się dziećmi. Na miejscu sprawdzono stan trzeźwości. Badanie wykazało, że miał prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie i pod opieką troje dzieci w wieku 4, 7 i 13 lat. Małoletni zostali przekazani pod opiekę matki. Do zdarzenia doszło w gminie Iłów.

16 stycznia

Policjanci dostali zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Nieznany sprawca włamał się do piwnicy bloku przy ul. Żeromskiego, skąd ukradł drabinę aluminiową i dwa szklane balony.

17 stycznia

Nieznany sprawca kierujący pojazdem marki Audi A3 doprowadził do kolizji z Volkswagenem i odjechał z miejsca. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

Policjanci zdecydowali o holowaniu pojazdu marki Mazda, którego kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

mł. asp. Agnieszka Dzik
Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie