Kronika policyjna

0
72

Kronika policyjna

15 – 18.02.2021

15 lutego

Policjanci prowadzili pościg za kierowcą Peugeota, który nie zatrzymał się do kontroli i nie posiadał uprawnień do kierowania. Po wykonanych czynnościach mężczyznę zwolniono. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

Policjanci z referatu operacyjno–rozpoznawczego zatrzymali 19–letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie około 37 gramów marihuany. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

16 lutego 

Policjanci zatrzymali nieletniego, który był poszukiwany w celu doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Nastolatek wpadł w ręce mundurowych na ul. Senatorskiej.

Funkcjonariusze prewencji zatrzymali 21–letniego mieszkańca miasta poszukiwanego w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę. Do zatrzymania doszło na ul. Kościńskiego.

17 lutego 

Policjanci zatrzymali do kontroli 42–latka, który jechał Nissanem Almerą. Z systemu wynika, że mężczyznę obowiązywały cztery sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło w Dachowej.

Kierująca pojazdem marki Daewoo Tico nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do zderzenia z Citroenem Berlingo. Do kolizji doszło w Witkowicach.

18 lutego 

Nieznany sprawca ukradł zgrzewkę piwa w sklepie przy ul. 15 Sierpnia, wsiadł do BMW i odjechał z miejsca zdarzenia.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że kupiła zabawki przez internet i do  tej pory nie otrzymała swojego zamówienia.

19 lutego

Policjanci zatrzymali 45–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie zarządzenia sądu w celu odbycia zastępczej kary aresztu. Do zatrzymania doszło na ul. Warszawskiej.

Kierująca Skodą podczas nieprawidłowo wykonanego manewru skręcania doprowadziła do kolizji z Fiatem. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Torowej w Teresinie.

20 lutego

Policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Opel Corsa. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że 20–latek z gminy Nowa Sucha jest nietrzeźwy i nie posiada uprawnień do kierowania. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że ma prawie 1,7 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Kierująca pojazdem marki Mazda nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z Volvo. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Sochaczewskiego.

21 lutego

Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca włamał się do woliery z ptakami i ukradł cztery papugi i gołąbka diamentowego. Do zdarzenia doszło na ul. Fabrycznej.

Policjanci zostali wezwani do Gawłowa na interwencję domową. Policjanci doprowadzili nietrzeźwego mężczyznę do policyjnego aresztu.

mł. asp. Agnieszka Dzik
oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*