Kronika policyjna

0
114

Kronika policyjna

2 – 5.04.2021

2 kwietnia

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł piłę spalinową. Do zdarzenia doszło na ul. Grabskiego.

Kierujący pojazdem marki Citroen Berlingo doprowadził do kolizji z rowerzystką. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do kolizji doszło w miejscowości Seroki–Wieś.

3 kwietnia

W Al. 600–lecia doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi A4 podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklistą. Mężczyzna poruszający się jednośladem nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Sochaczewscy dzielnicowi zatrzymali 28–letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zdarzenia doszło w Dachowej.

4 kwietnia

Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca oberwał lusterka w pojeździe marki BMW. Do zdarzenia doszło na ul. Długiej.

Mieszkanka gminy Nowa Sucha zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej okulary korekcyjne. Do zdarzenia doszło na ul. Traugutta.

5 kwietnia

Mieszkanka Sochaczewa kierowała pojazdem marki Opel Astra znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Kobietę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Starym Dębsku.

Dwudziestoletni mieszkaniec Sochaczewa kierując BMW uszkodził znak drogowy i wjechał w rondo na ul. Chopina. Na sprawcę nałożono mandat karny.

mł. asp. Agnieszka Dzik
oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*