Kronika policyjna

0
162

ikona policja

Kronika policyjna

27 czerwca – 1 lipca 2016

  27 czerwca

Nieznany sprawca wybił szybę w pojeździe marki Renault Espace. Do zdarzenia doszło na ulicy Chopina.

Dwaj mieszkańcy powiatu sochaczewskiego kupili za pośrednictwem portalu internetowego baseny ogrodowe i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymali zamówionego towaru.

28 czerwca

W nocy na obwodnicy miasta doszło do kolizji. Kierujący ciągnikiem siodłowym nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w barierę ochronną. Sprawcę ukarano mandatem karnym, zatrzymano również dowód rejestracyjny pojazdu.

Nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia skąd ukradł rower typu damka. Do zdarzenia doszło w Teresinie na ul. Torowej.

29 czerwca

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdem Volkswagen Golf i odjechał z miejsca zdarzenia. Zatrzymano dowód rejestracyjny Volkswagena. Do zdarzenia doszło na ulicy 15-Sierpnia.

Policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Fiat. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna jest pijany i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. Do zdarzenia doszło w Teresinie na ulicy Szymanowskiej.

30 czerwca Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nie otrzymał towaru, który kupił za pośrednictwem jednego z portali aukcyjnych.

Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną pojazdu marki Fiat Fiorino. Do zdarzenia doszło na ulicy Senatorskiej.

1 lipca

Mieszkaniec gminy Teresin zgłosił kradzież telefonu. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

W Brochowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów marki Opel Corsa. 43-letni mężczyzna kierujący Oplem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w pojazd tej samej marki kierowany przez mieszkańca gminy Sochaczew. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

2 lipca

54-letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Mazda znajdując się w stanie nietrzeźwości. Do kontroli drogowej doszło na ulicy 15-Sierpnia.

W Młodzieszynie doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierujący pojazdem marki Mazda uderzył w tył pojazdu, którego kierowca chciał skręcić w lewo. W wyniku tego zdarzenia 40-letni mieszkaniec Sochaczewa z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Zatrzymano dowody rejestracyjne obydwu pojazdów z powodu uszkodzeń powstałych w wypadku. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

3 lipca

Na drodze nr 92 w Chrzczanach doszło do wypadku drogowego. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Renault Laguna, zjechał z drogi i dachował. 39-latek i jego 14-letnia córka trafili do szpitala w Sochaczewie.

Policjanci otrzymali informację, że nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego skąd ukradł butlę gazową. Do zdarzenia doszło w Zosinie.

4 lipca

W Cyprianach doszło do wypadku drogowego. Mieszkaniec Sochaczewa zauważył leżącego na drodze motocyklistę i uszkodzony motocykl marki Suzuki. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Przyczyny i okoliczności zdarzenia będą ustalane w trakcie prowadzonego postępowania. 

KPP Sochaczew