Kronika policyjna

0
182

ikona policja

Kronika policyjna

12 – 19 września 2016

 

12 września

W miejscowości Szymanów policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego , który kierował motorowerem marki Zipp, mając promil alkoholu w organizmie.

 

13 września

Na ulicy Batorego policjanci Ruchu Drogowego po pościgu zatrzymali Jakuba F. 32-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, który kierował pojazdem marki Opel Astra pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie.

W miejscowości Feliksów 33-letni mieszkaniec kierując motocyklem marki Honda CBR 900 z nieustalonych przyczyn zjechał na łuku drogi z jezdni i uderzył w betonowe ogrodzenie. Kierujący w wyniku zdarzenia zmarł, natomiast 24-letni pasażer w bardzo ciężkim stanie został zabrany do szpitala.

 

14 września

Na ulicy Płockiej policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Ford Puma mając pół promila alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania.

Nieznany sprawca na ulicy Chopina włamał się do salonu fryzjerskiego skąd dokonał kradzieży pieniędzy.

 

15 września

W miejscowości Ćmiszew mieszkaniec gminy Rybno kierując VW Bora nie dostosował prędkości do warunków, wypadł z drogi i wpadł do znajdującego się przy drodze stawu. Kierującemu nic się nie stało. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

 

17 września

W miejscowości Brochów 43-letni mieszkaniec gminy Czerwińsk nad Wisłą kierując samochodem marki Opel Astra nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem VW Pasat, którym kierował 20-letni mieszkaniec Brochowa. W wyniku zderzenia złamania żeber doznał 55-letni pasażer z pojazdu Opel.

W Śladowie nieznany sprawca włamał się  budynku gospodarczego skąd dokonał kradzieży sprzętu AGD i roweru.

 

19 września

Na ulicy Warszawskiej policjanci zatrzymali Piotra K. 19-letniego mieszkańca Nowej Suchej, który przy sobie posiadał torebkę foliową z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i oczekuje na przedstawienie zarzutu posiadania środków odurzających w postaci marihuany i amfetaminy wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za naruszenie przepisu ustawy grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Sochaczew