Kronika policyjna

0
138

ikona policja

Kronika policyjna

3 – 9 października 2016

 

3 października

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Opel Insignia z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Wójtówce.
Mieszkaniec Sochaczewa na jednym z portali internetowych kupił głośniki i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru.
Mieszkaniec gminy Brochów powiadomił, że podczas przejazdu przez remontowany most, silny podmuch wiatru przewrócił część ogrodzenia ochronnego i uszkodził kierowane przez niego BMW. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a pojazd nie jest dopuszczony do ruchu. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Płockiej.
4 października

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca gminy Sochaczew, który kierował pojazdem marki Seat Toledo nie posiadając do tego uprawień. Do zdarzenia doszło na ulicy Olimpijskiej.
Policjanci z Posterunku Policji w Teresinie zauważyli leżącego na środku drogi mężczyznę. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli w pomocą, ale okazało się, że mężczyzna jest pijany i śpi. W związku z zagrożeniem zdrowia, mężczyznę przewieziono do szpitala. Do zdarzenia doszło w Granicach.
5 października

W Giżyczkach doszło do kolizji pojazdu osobowego z sarną. Zwierzę wbiegło wprost pod nadjeżdżający samochód marki Audi A4.
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Volkswagen Golf. Okazało się, że auto nie posiada aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ulicy Senatorskiej.
6 października

Kierująca pojazdem marki Daewoo Matiz doprowadziła do kolizji z pojazdem ciężarowym. Sprawczynię ukarano mandatem karnym. Do zderzenia doszło na obwodnicy Sochaczewa.
37-letni mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca ukradł mu telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ulicy Warszawskiej.
23-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego, kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili. Motorower nie miał aktualnych badań technicznych. Do kontroli doszło w miejscowości Kożuszki Parcel.
7 października

Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Toyota Corolla. Do kradzieży doszło w Kozłowie Biskupim.
35-letni mieszkaniec Gostynina przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Do kontroli drogowej doszło w Karłowie.

8 października

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kilka osób spożywa alkohol na Placu św. Dominika. Policjanci ukarali trzech sprawców mandatami karnymi.

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierujący pojazdem marki Land Rover w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania rowerzysty, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Honda. Zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów z powodu uszkodzeń powstałych podczas kolizji. Rowerzysta był pijany, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło na ulicy Mostowej.

9 października

Nieznany sprawca ukradł około 300 litrów paliwa z ciągnika siodłowego zaparkowanego w Janowie.

Nieznany sprawca kierujący pojazdem marki Audi A4 zatankował paliwo i odjechał z w nieznanym kierunku. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Sochaczew.

KPP Sochaczew