Kronika policyjna

0
253

ikona policja

Kronika policyjna

30.10. – 6.11.2016

30 października

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Seat. Mężczyzna, który siedział za kierownicą pojazdu nie posiadał uprawnień do kierowania. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karym, a pojazd został odholowany na parking. Do kontroli drogowej doszło na Młynarskiej.

Kierujący pojazdem marki Seat prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w bariery ochronne, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Do zdarzenia doszło na ulicy Staszica.
31 października

Mieszkaniec Sochaczewa kierował Renault Scenic mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie i sądowy zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna doprowadził również do kolizji z Citroenem. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego.

Policjanci otrzymali informację, że nieznani sprawcy ukradli z dwóch pojazdów około 550 litrów oleju napędowego. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.
1 listopada

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki BMW z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w Al. 600-lecia.

Mężczyzna znalazł na ulicy dowód osobisty i przyniósł do sochaczewskiej komendy. Po sprawdzeniu dokumentu okazało się, że został utracony w wyniku kradzieży.
2 listopada

Kierujący pojazdem marki Opel Tigra podczas cofania doprowadził do kolizji z pojazdem marki Mazda, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ulicy Sienkiewicza.

Kilka minut przed godziną 19.00 w Żukowie, policjanci zatrzymali do kontroli pojazd z przyczepą, która nie miała sprawnego oświetlenia.
3 listopada

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży kosmetyków. Okazało się, że sprawcą jest nieletnia mieszkanka Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Hubala.

Policjanci zostali poinformowani, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Mazda zaparkowanego na ulicy Sienkiewicza.
4 listopada

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Volkswagen Passat z powodu złego stanu technicznego. Do zatrzymania dokumentu doszło na ulicy Staszica.

W Kamionie doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca Daewoo Tico wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Renault Master. Kobietę przetransportowano do szpitala w Warszawie.
5 listopada

Nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy należący do 18-letniej mieszkanki Sochaczewa. Do zdarzenia doszło w Plecewicach.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że chciał kupić samochód i przelał zaliczkę na wskazane konto, lecz do chwili obecnej nie może nawiązać kontaktu z tą osobą i nie otrzymał zwrotu wpłaconych pieniędzy.
6 listopada

Nieznany sprawca ukradł skuter zaparkowany na parkingu osiedlowym. Do zdarzenia doszło na ulicy 15 Sierpnia.

Nieznany sprawca ukradł wózek dziecięcy z korytarza budynku. Do zdarzenia doszło na ulicy Długiej.