Kronika policyjna

0
271

ikona policja

Kronika policyjna

7.11. – 9.11.2016

7 listopada

Kierujący pojazdem marki Opel doprowadził do kolizji z zaparkowanym pojazdem marki Daewoo Matiz. Do  zdarzenia doszło na parkingu przy ulicy Hubala.

W Oluninie doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Na miejscu ustalono, że 26-letni kierujący pojazdem Honda Accord zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

8 listopada

56-letnia mieszkanka Sochaczewa kierując pojazdem marki Nissan nie dostosowała prędkości do panujących warunków i najechała na tył samochodu marki Citroen, którym kierował 37-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia 37-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Volvo. Kobieta za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem, zatrzymano również dowody rejestracyjne od pojazdów Volvo i Citroen z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne. Zdarzenie miało miejsce na ul. Kochanowskiego w Sochaczewie.

 

9 listopada

Policjanci dostali zgłoszenie, że w rejonie bloku na ul. Staszica leży nietrzeźwa osoba. Okazał się nią bezdomny 62-letni mężczyzna. Funkcjonariusze z uwagi na brak możliwości przekazania mężczyzny pod opiekę rodzinie i niską temperaturę, która mogłaby zagrozić jego życiu lub zdrowiu postanowili doprowadzić go do pomieszczeń dla osób zatrzymanych do czasu wytrzeźwienia.

KPP Sochaczew