Kronika policyjna

0
241

ikona policja

Kronika policyjna

21 – 27 listopada

.

21 listopada

69–letni mieszkaniec Płocka kierujący Oplem zjechał do przydrożnego rowu. Zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu w związku z uszkodzeniami powstałymi w wyniku kolizji. Do zdarzenia doszło w Bielicach.

Nieznany sprawca ukradł elektronarzędzia oraz rower z niezabezpieczonego garażu. Przypominamy o konieczności właściwego zabezpieczenia mienia. Do zdarzenia doszło w Juliopolu.

22 listopada

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Fiat Panda z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło w Helence.

Na obwodnicy Teresina doszło do kolizji dwóch samochodów. Policjanci ustalili, że kierujący Mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault. Zatrzymano dowody rejestracyjne obu pojazdów biorących udział w zdarzeniu.

23 listopada

Policjanci ukarali mandatem karnym mężczyznę, który ukradł słuchawki. Do kradzieży sklepowej doszło przy al. 600-lecia.

Policjanci otrzymali informację o spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym. Do interwencji doszło na ulicy 15-Sierpnia.

24 listopada

Nieznany sprawca włamał się do mieszkania z którego ukradł alkohol. Do zdarzenia doszło przy al. 600-lecia.

Kierujący pojazdem marki Audi nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w przydrożny słup, którego elementy uszkodziły inne auto. Do zdarzenia doszło w Kątach.

25 listopada

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli mężczyznę, który kierując pojazdem Volkswagen Passatem przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Okazało się, że mężczyzna ma już cofnięte uprawnienia do kierowania. Do zdarzenia doszło w Giżycach.

Na ulicy 15-Sierpnia doszło do potrącenia pieszego. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Fiat Seicento chciał skręcić na stację paliw i wtedy potrącił mężczyznę idącego prawidłowo chodnikiem. Potrącony pieszy został przewieziony do szpitala. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

26 listopada

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 26-letniego mężczyznę jadącego na rowerze drogą krajową nr 92. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że rowerzysta ma ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do kontroli drogowej doszło w Dachowej.

Policjanci dostali zgłoszenie, że nietrzeźwa matka opiekuje się dzieckiem. Zbadano stan trzeźwości matki i babci chłopca. Obie znajdowały się w stanie po spożyciu alkoholu, więc dziecko przekazano pod opiekę ojca. Do zdarzenia doszło przy al. 600-lecia.

27 listopada

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że mężczyzna ma prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Zwolennik jazdy na „podwójnym gazie” stracił prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Elżbietowie.

W Topołowej doszło do wypadku drogowego. Policjanci ustalili, że 20–letni kierujący pojazdem marki Seat wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z motorowerem. Do szpitala w Sochaczewie trafiły dwie osoby, które podróżowały jednośladem. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

KPP Sochaczew