Kronika policyjna

0
182

ikona policja

Kronika policyjna

5 – 11 grudnia 2016

5 grudnia

Na ulicy Płockiej doszło do kolizji pojazdu marki Lublin z autem marki Opel Astra. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Mercedes. Funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny z powodu złego stanu technicznego pojazdu. Do kontroli drogowej doszło w Kątach.

6 grudnia

Kierujący pojazdem marki Opel Astra nie dostosował prędkości do warunków na drodze i zjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Krzyżyk Iłowski.

W miejscowości Czyste zatrzymano do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Kia Sportage. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna nie posiada wymaganych uprawnień i kierował pojazdem mimo obowiązującego zakazu sądowego.

7 grudnia

Kierujący pojazdem marki Fiat Brava wpadł w poślizg na oblodzonej drodze, uderzył w barierkę, a następnie wpadł do rowu melioracyjnego. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Do kolizji doszło w miejscowości Łaziska.

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia pojazdu poprzez wybicie szyb i porysowanie powłoki lakierniczej. Do zdarzenia doszło na ulicy Batorego.

8 grudnia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel Agila. Okazało się, że kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Sprawcę ukarano wysokim mandatem karnym. Do kontroli drogowej doszło w Kromnowie.

Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego skąd ukradli złotą biżuterię, alkohol oraz artykuły spożywcze. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

9 grudnia

Nieznany sprawca ukradł z garażu spawarkę i pustą butlę gazową. Do zdarzenia doszło w Nowych Mostkach.

Policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

10 grudnia

Na ul. 15 Sierpnia doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Opel Zafira potrącił 54-letnią kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Kobieta została przetransportowana do szpitala w Sochaczewie. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku.

Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego i ukradli sprzęt komputerowy, biżuterie i pieniądze. Do zdarzenia doszło w Nowych Paskach.

11 grudnia

Nieznany sprawca włamał się do gołębnika skąd ukradł 20 sztuk gołębi różnych ras. Do zdarzenia doszło na ulicy Jasińskiego.

Policjanci zostali poinformowani o kradzieży sklepowej do której doszło w Al. 600–lecia. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

KPP Sochaczew