Kronika policyjna

1
254

ikona policja

Kronika policyjna

13 – 18 grudnia 2016

 

13 grudnia

W miejscowości Wymysłów nieznany sprawca włamał się do garażu skąd dokonał kradzieży ośmiu kół do samochodu osobowego.

 

14 grudnia

W miejscowości Krzyżyk Iłowski policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierował pojazdem marki VW Vento, mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, które stracił w 2009 roku.

 

15 grudnia

Na ulicy 15 Sierpnia policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem VW Golf mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

 

16 grudnia

W al. 600-lecia 88-letni mieszkaniec Sochaczewa kierując pojazdem marki Fiat Uno, potrącił na przejściu  dla pieszych 62-letni mieszkankę Sochaczewa. Kobieta z obrażeniami ciała nie zagrażającymi życiu została przewieziona do szpitala.

 

17 grudnia

W al. 600-lecia nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia piwnicznego skąd dokonał kradzieży czterech kół samochodowych o rozmiarze 17 cali.

Na ulicy Długiej policjanci zatrzymali 38-letnią mieszkankę Żyrardowa, która kierowała pojazdem marki Renault nie posiadając do tego uprawnień. Kierująca została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a pojazd odholowano na parking.

 

18 grudnia

W miejscowości Paprotnia policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Teresin, który kierował pojazdem marki Ford mając ponad promil alkoholu w organizmie.

 

1 KOMENTARZ

  1. 88 letni mieszkaniec kierował pojazdem, w tym wieku to pewnie kwaterę na cmentarzu oblookać. Kto pozwala ludziom w tym wieku prowadzić coś innego niż balkonik. Przecież w niektórych przypadkach to wiek jest gorszy niż dragi i alko razem wzięte, a dam sobie rękę uciąć że Szanowny driver senior z porannymi tabletami do herbatki zjadł pół tablicy mendelejewa. Dzielni stróże prawa zaprosili na alkomat i tyle, a po głupich przeciwbólowych juz nie powinno sie prowadzić ale wierzę że ww. Szofer to okaz zdrowia i jego nic nie boli szkoda że na starość trafił do kroniki kryminalnej, ot przewrotnosc losu.

Comments are closed.