Kronika policyjna

0
329

Kronika policyjna

9 – 15 stycznia 2017

.

 

9 stycznia

Policjanci zostali powiadomieni o uszkodzeniu pojazdu. Nieznany sprawca porysował powlokę lakierniczą pojazdu marki Opel Vectra. Do zdarzenia doszło na ul. Reymonta.

Policjanci sporządzili notatkę do wniosku o ukaranie dwóch mężczyzn, którzy ukradli słodycze w sklepie przy ul. 15 Sierpnia.

10 stycznia

52–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Peugeot znajdując się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Do zatrzymania doszło w miejscowości Teresin Gaj.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Opel Corsa z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ulicy Reymonta.

11 stycznia

Policjanci wydziału kryminalnego znaleźli przy 37–letnim mieszkańcu miasta foliową torebkę z zawartością białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających.

Mieszkanka Sochaczewa opiekowała się 4–letnim dzieckiem znajdując się pod wpływem alkoholu. Kobieta miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Do interwencji doszło na ul. Korczaka.

12 stycznia

Policjanci zostali powiadomieni, że pod lasem w Młodzieszynie leży mężczyzna. Policjanci na miejscu ujawnili nietrzeźwego mieszkańca gminy Młodzieszyn, którego doprowadzono do miejsca zamieszkania.

Policjanci zatrzymali 28–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna miał 2,5 roku do odsiadki. Poszukiwany został zatrzymany w Łasicach.

13 stycznia

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volvo. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Policjanci nałożyli na niego mandat karny. Do zdarzenia doszło na ulicy Mazowieckiej.

Policjanci zostali powiadomieni, że grupa osób zebrała się w rejonie sklepu monopolowego i spożywa tam alkohol. Sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi. Do interwencji doszło na ulicy Żeromskiego.

14 stycznia

Policjanci zostali powiadomieni, że na ulicy Długiej leży człowiek. Na miejscu policjanci zastali nietrzeźwego mężczyznę, którego przekazali załodze karetki pogotowia.

Pracownik sklepu przy ul. 15 Sierpnia zgłosił ujęcie sprawcy kradzieży. Policjanci ukarali sprawcę wykroczenia mandatem karnym.

15 stycznia

Nieznany sprawca podszedł do dwóch 15–letnich wolontariuszek WOŚP i wyrwał im puszkę z pieniędzmi. Trwa ustalanie sprawcy tego zdarzenia. D kradzieży doszło na ul. 15 Sierpnia.

W Chrzczanach doszło do potrącenia pieszego. Pojazd marki Audi, którym kierował 20-letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego uderzył w pieszego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Sochaczewie. Twa ustalanie przyczyn i okoliczności wypadku.

KPP Sochaczew