Kronika policyjna

0
185

Kronika policyjna

23 – 29 stycznia 2017

 

23 stycznia

20-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Fiat Uno pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów. Do kontroli drogowej doszło w Jeżówce.

Policjanci ukarali mandatem karnym sprawcę kradzieży sklepowej. Do wykroczenia doszło w Al. 600–Lecia.

24 stycznia 

Na ulicy Warszawskiej policjanci zatrzymali 57-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie miał odbyć karę pozbawienia wolności.

Dwóch nieznanych sprawców dokonało przywłaszczenia 24 opakowań kawy. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

25 stycznia 

Nieznany sprawca ukradł paliwo i akumulatory z pomieszczenia gospodarczego. Do zdarzenia doszło w Konstantynowie.

Obywatel Ukrainy kierując pojazdem marki Opel Omega nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Fiat. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym gotówkowym. Do stłuczki doszło w miejscowości Teresin–Gaj.

26 stycznia 

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Autosan. Zatrzymali dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Iłowie na ulicy Płockiej.

Policjanci zatrzymali 54–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Dzięglewie.

27 stycznia 

Kierujący pojazdem marki Opel nie dostosował prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do zderzenia z Fiatem. Do kolizji doszło w Kozłowie Biskupim.

32-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Honda nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył Volkswagena. Okazało się, że sprawca kolizji nie miał uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło na ul. Żyrardowskiej.

28 stycznia 

Kierujący pojazdem marki Renault z naczepą podczas manewru zawracania uszkodził sygnalizator. Do zdarzenia doszło na ulicy Łowickiej.

Mieszkanka gminy Młodzieszyn kierująca pojazdem marki Ford Fokus nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i wjechała do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

29 stycznia 

Kierujący pojazdem marki Citroen przekroczył prędkość o więcej niż 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Zatrzymano także dowód rejestracyjny auta z powodu braku aktualnych badań technicznych oraz nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Nieznany sprawca uszkodził powłokę lakierniczą pojazdu marki BMW zaparkowanego na parkingu niestrzeżonym przy ulicy Żeromskiego.