Kronika policyjna

0
262

Kronika policyjna

6 – 11 lutego 2017

.

6 lutego

Dyżurny o godzinie 21:45 otrzymał zgłoszenie, iż grupa młodzieży przed klatką schodową spożywa alkohol. Policjanci udali się na ulicę Targową gdzie ujawnili trzech mężczyzn spożywających alkohol. Na mężczyzn nałożono trzy mandaty karne za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

7 lutego

Policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego dokonali zatrzymania poszukiwanej 16-letniej mieszkanki Sochaczew zgodnie z nakazem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Augustowie.

8 lutego

Policjanci na ulicy Matejki zatrzymali 47-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Fiat mając ponad pół promila alkoholu w organizmie, pomimo tego że mężczyzna miał obowiązujący zakaz prowadzenia pojazdów. Pojazd odholowano na parking.

9 lutego

W miejscowości Seroki Parcel nieznany sprawca dokonał kradzieży  siedmiu akumulatorów różnego rodzaju na szkodę 26-letniego mieszkańca Teresina.

Policjanci w miejscowości Wojtówka zatrzymali Patryka S. 19-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Opel Astra mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i nie posiadając uprawnień do kierowania pojazdami.

10 lutego

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 24-letniego mieszkańca Sochaczewa, który posiadał przy sobie torebkę foliową z zapięciem strunowym z zawartością marihuany. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawniono kolejne torebki z marihuaną.

11 lutego

W miejscowości Radziwiłka na trasie K50 39-letnia mieszkanka gminy Brochów kierując pojazdem marki Toyota z nieustalonych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruch i doprowadziła do zderzenia z pojazdem ciężarowym. Kierującą samochodem osobowym zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało poszkodowaną do szpitala w Warszawie

W miejscowości Maszna 62-letni mieszkaniec Kutna, na swojej posesji wykonywał wycinkę drzew. Jedno z nich przygniotło pilarza, mimo reanimacji załogi karetki  mężczyzna zmarł.

Policjanci w miejscowości Wołyńskie zatrzymali 54-letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierując pojazdem marki VW Golf uderzył w ogrodzenie. Kierującego zbadano na zawartość alkoholu, okazało się, że prowadził pojazd mając prawie dwa promile alkoholu w organizmie.