Kronika policyjna

0
237

Kronika policyjna

28 luty – 3 marca

.

28 lutego

Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyźnie, który przekroczył dozwolona prędkość o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło na ulicy Wyszogrodzkiej.

Nieznani sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego i ukradli biżuterię. Do zdarzenia doszło na ulicy Mieszka I.
1 marca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen Polo. W trakcie kontroli zmuszeni byli zatrzymać dowód rejestracyjny z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Rybnie na ulicy Długiej.

Kierujący pojazdem marki Skoda Fabia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Kia Venga. Sprawcę ukarano mandatem karnym i z powodu uszkodzeń pokolizyjnych zatrzymano dowód rejestracyjny Skody. Do kolizji doszło na ulicy Warszawskiej.
2 marca

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że na jednym z portali internetowych kupiła wózek dziecięcy, lecz mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymała zamówionego towaru.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Ford Escort. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Pojazd został usunięty z drogi i odholowany na parking depozytowy. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym. Do kontroli doszło na ulicy Wojska Polskiego.
3 marca

Kierująca pojazdem marki Daewoo Matiz podczas wykonywania manewru cofania uderzyła w Opla Astrę. Sprawczynię kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Grabskiego.

Na ulicy Topolowej doszło do potrącenia pieszego. Policjanci wstępnie ustalili, że 41-letni kierujący pojazdem marki Skoda Fabia potrącił 63–letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Kierowca Skody był trzeźwy. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.