Kronika policyjna

0
362

Kronika policyjna

6 – 12 marca 2017

.

  1. marca

Kierujący pojazdem marki Scania z naczepą stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym i zatrzymano dowód rejestracyjny z uwagi na uszkodzenia pojazdu. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że kupił telewizor za pośrednictwem portalu aukcyjnego i mimo wpłaty pieniędzy nie otrzymał zamówionego towaru.

 

  1. marca

33-letni mieszkaniec gminy Kampinos kierował pojazdem marki Audi A4 pomimo czynnego zakazu prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło w Teresinie na ul. Szymanowskiej.

29–letni mieszkaniec gminy Brochów kierował ciągnikiem rolniczym mając ponad pół promila alkoholu w organizmie i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Fiat Panda. Do zdarzenia doszło w Plecewicach.

 

  1. marca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel. Okazało się, że mężczyźnie cofnięto uprawnienia do kierowania. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.

Policjanci Wydziału Kryminalnego podczas wykonywania czynności z 26–letnim mieszkańcem Sochaczewa, ujawnili u niego amfetaminę. Do zatrzymania doszło w Brochowie.

 

  1. marca 

Policjanci zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi Warszawy, ponieważ przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 35–letniego mężczyznę, który znajdował się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1,5 promila. Do zdarzenia doszło na ulicy Wyszogrodzkiej.

 

  1. marca 

Policjanci ukarali mandatem karnym sprawcę kradzieży artykułów przemysłowych. Do zdarzenia doszło w Al. 600-lecia.

56-letnia mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej portfel w czasie gdy robiła zakupy. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

 

  1. marca

Nieznany sprawca ukradł mieszkance Sochaczewa portfel z pieniędzmi i dokumentami. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Polo podczas wykonywanego manewru zawracania doprowadził do zderzenia z kierującą motorowerem. Motorowerzystka i pasażer zostali przewiezieni do szpitala i po udzieleniu pomocy zostali zwolnieni. Do zdarzenia doszło na ulicy Chopina.

W Śladowie doszło do wypadku drogowego. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Peugeot nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w drzewo. Do szpitala trafiła 62-letnia pasażerka pojazdu. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

 

  1. marca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Fiat. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. W związku z tym, pojazd został usunięty z drogi. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.