Kronika policyjna

0
394

Kronika policyjna

14 – 18 marca 2017

.

14. marca

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Hubala.

Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z pojazdu marki Mitsubishi Colt zaparkowanego przy al. 600-lecia.

15. marca

Policjanci zostali powiadomieni, że pojazd BMW został zaparkowany na przejściu dla pieszych. Kierującą ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Grabskiego.

Mieszkaniec Żyrardowa przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Policjanci zatrzymali 32-latkowi prawo jazdy i ukarali go mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

16. marca

W Teresinie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania, ponieważ w grudniu ubiegłego roku przekroczył prędkość o więcej niż 50 km/h i zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

Kierujący pojazdem marki Daewoo Tico nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po pościgu został zatrzymany, a wtedy okazało się, że 63-letni mężczyzna jest trzeźwy, ale nie posiada uprawnień do kierowania. Pojazd został administracyjnie usunięty z drogi. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

17. marca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi A4. W trakcie czynności okazało się, że 70-letni mężczyzna kierował autem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem blisko 1,5 promila. Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło na ul. Tęczowej.

Kilka minut przed północą w Topołowej doszło do kolizji drogowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego zasnął za kierownicą pojazdu, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. Mężczyznę przewieziono do szpitala w Sochaczewie.

18. marca

Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego skąd ukradł elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Złotej.

Pracownik ochrony ujął sprawcę kradzieży sklepowej. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym. Do wykroczenia doszło w Wójtówce.