Kronika policyjna

0
212

Kronika policyjna

20 – 23 marca 2017

.

20. marca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Chevrolet. Auto nie miało aktualnych badań technicznych i w związku z tym policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault Kangoo. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania, ponieważ w lutym przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Brochowie.

21. marca

Nieznany sprawca ukradł rower, który był zabezpieczony przy pomocy metalowej linki. Do zdarzenia doszło w miejscowości Seroki Parcela.

Mieszkaniec powiatu włocławskiego kierując BMW przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Sprawcę ukarano mandatem karnym i zatrzymano mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Karłowie.

22. marca

Policjanci ukarali mandatem karnym 44–letnią mieszkankę miasta, która została przyłapana w sklepie na kradzieży. Do zdarzenia doszło na ulicy Warszawskiej.

48–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował rowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili. Mężczyzna kierował jednośladem pomimo czynnego zakazu sądowego. Do kontroli drogowej doszło w Młodzieszynie.

23. marca

Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne pojazdu marki Volkswagen Bora. Do zdarzenia doszło w miejscowości Maszna.

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn zgłosił, że kupił na jednym z portali aukcyjnych radioodtwarzacz, lecz mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru.