Kronika policyjna

0
273

Kronika policyjna

24 – 26 marca 2017

.

24. marca

W miejscowości Seroki Parcela znaleziono dwa pociski pochodzące najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej. Znalezisko zostało zabezpieczone i przekazane żołnierzom z patrolu rozminowania.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Seat Leon z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

25. marca

W Żukowie zatrzymali prawo jazdy kierującemu pojazdem osobowym, który przekroczył dozwolona prędkość o więcej niż 50 km/h.

Policjanci dostali zgłoszenie, że ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży artykułów spożywczych i alkoholu. Funkcjonariusze ukarali sprawcę wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w al. 600–lecia.

26. marca

Nieznany sprawca kierujący pojazdem marki Opel Astra zatankował paliwo i odjechał z miejsca nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynku.

Kierujący pojazdem marki Audi A6 nie zachował ostrożności podczas wykonywanego manewru cofania i uderzył w słup energetyczny, który przewrócił się na Audi A5 i Toyotę RAV 4. Do zdarzenia doszło na ul. Młynarskiej.