Kronika policyjna

0
229

Kronika policyjna

15 – 19 maja 2017

.

15 maja

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Renault Master. W trakcie czynności zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu z powodu złego stanu technicznego i braku aktualnych badań technicznych.

Nieznani sprawcy włamali się do niezamieszkałego budynku w Famułkach Królewskich i ukradli sprzęt AGD, drzwi wewnętrzne, a także uszkodzili licznik energii elektrycznej.

16 maja

Policjanci dostali informację, że na Podzamczu leży nietrzeźwy mężczyzna. Ponieważ mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu  w organizmie i znajdował się w okolicznościach zagrażających jego zdrowiu, funkcjonariusze umieścili go w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do czasu wytrzeźwienia.

Mandatem karnym zakończyła się interwencja Policji na ulicy Kordona Janickiego. Policjanci zostali wezwani, ponieważ sprawcy spożywali alkohol w miejscu publicznym i zakłócali ciszę.

17 maja

Policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Sochaczewa zgodnie z nakazem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volvo. Okazało się, że osoba kierująca pojazdem nie posiada do tego uprawnień. Pojazd usunięto z drogi. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki-Parcel.

18 maja

Policjanci dostali informację o nietrzeźwym, agresywnym mężczyźnie na ulicy Torowej w Teresinie. Z uwagi na zachowanie mężczyzny i fakt, że nie stosował się do wydawanych poleceń, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

W Konarach doszło do kolizji, gdy sarna wbiegła wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Opel Astra.

19 maja

Policjanci ruchu drogowego na ul. Piłsudskiego ujawnili nietrzeźwego kierowcę. Zatrzymany do kontroli drogowej kierujący pojazdem Renault Megane miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Dyspozytor ruchu PKP powiadomił, że 4 nieznanych mężczyzn pomalowało dwa wagony. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.