Kronika policyjna 22 – 29 maja 2017

0
238

Kronika policyjna

22 – 29 maja 2017

.

22 maja

Policjanci zostali poinformowani, że nieznani sprawcy włamali się do garażu skąd ukradli elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło na ulicy Krakowskiej.

87-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Opel Corsa nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault Megane kierowanym przez 26-letnią sochaczewiankę. Do kolizji doszło na Targowej.

23 maja

37-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego kierujący pojazdem marki Alfa Romeo przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Teresinie na Szymanowskiej.

Kierownik sklepu odzieżowego powiadomił o ujęciu sprawcy kradzieży. Na miejscu policjanci ukarali kobietę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Warszawskiej.

24 maja

Nieznany sprawca ukradł rower zaparkowany przy stacji PKP w Teresinie.

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło w Skutkach.

Nieznani sprawcy włamali się do dwóch mieszkań w bloku skąd ukradli biżuterię. Do zdarzenia doszło przy ulicy 1 Maja.

25 maja

Mieszkaniec gminy Młodzieszyn zgłosił, że nieznany sprawca ukradł z parkingu przyczepę samochodową. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

59-letni mieszkaniec powiatu płockiego stracił prawo jazdy, ponieważ przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Do kontroli drogowej doszło w Karłowie.

26 maja

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że na jednym z portali internetowych kupiła telefon komórkowy, lecz mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymała zamówionego towaru.

Mieszkaniec gminy Teresin zgłosił, że nieznany sprawca zaciągnął na jego dane pożyczkę w  wysokości kilkuset złotych.

27 maja

26-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierujący pojazdem marki Toyota Yaris stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło w Kątach.

Policjant z SPPP znalazł foliową torebkę z zawartością marihuany przy 33-letnim sochaczewianinie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło na ul. Kochanowskiego.

28 maja

32–letni mieszkaniec gminy Baranów kierował pojazdem marki Opel nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd usunięto z drogi. Do kontroli drogowej doszło w Paprotni.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Volkswagen z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. 15-Sierpnia.

29 maja

32–letni obywatel Armenii kierował pojazdem marki Opel Sintra znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1,5 promila. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do kontroli drogowej doszło na ulicy Płockiej.