Kronika policyjna

0
314

Kronika policyjna

29 maja – 4 czerwca 2017

.

29 maja

W Bielicach policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu Peugeot Boxer z powodu braku aktualnych badań technicznych.

Nieznany sprawca ukradł z torebki dowód rejestracyjny pojazdu marki Mercedes. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

30 maja

Policjanci zatrzymali na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego 59–letniego mieszkańca gminy Iłów. Do zatrzymania doszło w miejscowości Wieniec.

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 2 promili. Zatrzymano również dowód rejestracyjny jednośladu z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do kontroli drogowej doszło w Żukowie.

31 maja

Dwóch mieszkańców powiatu sochaczewskiego ukradło kosmetyki. Sprawcy w wieku 17 i 27 lat zostali ukarani za popełnione wykroczenie wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Piłsudskiego.

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu w sklepie kobiety i mężczyzny, którzy usiłowali dokonać kradzieży. Na miejscu funkcjonariusze ukarali sprawców wykroczenia wysokimi mandatami karnymi. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

1 czerwca

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 24–letniego mieszkańca Hrubieszowa, który kierował pojazdem marki BMW nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd usunięto administracyjnie z drogi. Do zdarzenia doszło na ulicy Gawłowskiej.

Policjanci otrzymali informację, że grupa osób spożywa alkohol w parku. Na miejscu policjanci ukarali mandatem karnym sprawców wykroczenia. Do zdarzenia doszło przy ulicy Chopina.

2 czerwca

Policjanci otrzymali informację o kradzieży królików. W toku podjętych czynności policjanci dotarli do sprawcy kradzieży, odzyskali skradzione zwierzęta i oddali właścicielce. Do zdarzenia doszło w Borzymówce.

Mieszkanka gminy Młodzieszyn powiadomiła, że w jednym ze sklepów internetowych zakupiła markową kurtkę, lecz do chwili obecnej nie otrzymała zamówionego towaru, ani nie zwrócono jej pieniędzy.

3 czerwca

Nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego na działce rekreacyjnej skąd ukradł trzy dekodery telewizyjne, alkohol i samowary. Do zdarzenia doszło w Miszorach.

Nietrzeźwy obywatel Ukrainy kierował pojazdem marki Ford Escort i uderzył w tył ciągnika rolniczego z opryskiwaczem. Sprawcę zdarzenia drogowego zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło w Giżycach.

4 czerwca

Nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia w piwnicy skąd ukradł elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło na ulicy Rolniczej.

Policjanci zostali powiadomieni, że nietrzeźwy mężczyzna dobija się do mieszkania w Młodzieszynie. Policjanci doprowadzili go do miejsca zamieszkania.