Kronika policyjna

0
255

Kronika policyjna

5 – 9 czerwca 2017

.

5 czerwca

Kierujący pojazdem marki Toyota Avensis nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z BMW. Sprawcę zdarzenia drogowego ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ul. Łuszczewskich.

W Przęsławicach zatrzymano do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Seat Cordoba. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna jest pijany. Miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grożą mu dwa lata więzienia.

6 czerwca

59–letnia mieszkanka powiatu sochaczewskiego kierująca pojazdem marki Fiat Seicento straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Kierująca, i pasażerka zostały przewiezione do szpitala. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny samochodu z powodu uszkodzeń pokolizyjnych. Do zdarzenia doszło w Feliksowie.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła kradzież czterech kołpaków kół samochodowych. Do zdarzenia doszło na ul. Wojska Polskiego.

7 czerwca

Nieznany sprawca porysował lakier i urwał lusterko w pojeździe Volkswagen Tiguan. Do zdarzenia doszło na ul. Konstytucji 3 Maja.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Alfa Romeo. 27–latek nie posiadał uprawnień do kierowania i był poszukiwany przez lubartowski sąd. Poszukiwanego zatrzymano, lecz po uiszczeniu grzywny został zwolniony. Pojazd usunięto administracyjnie z drogi. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego.

8 czerwca

Mieszkaniec gminy Kampinos kierujący Subaru Forester na skrzyżowaniu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Mercedes. Do zdarzenia doszło na ul. Polnej.

Policjanci zauważyli na ulicy leżącego mężczyznę. Doprowadzili go do miejsca zamieszkania, a następnie przekazali pod opiekę rodziny. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

9 czerwca

Nieznany sprawca włamał się do garażu skąd ukradł elektronarzędzia. Do włamania doszło na ulicy Partyzantów.

Personel jednego ze sklepów w Wójtówce ujawnił sprawcę kradzieży sklepowej. Za popełnione wykroczenie policjanci ukarali mężczyznę mandatem karnym.