Kronika policyjna

0
262

Kronika policyjna

19 – 25 czerwca 2017

.

19 czerwca

Mieszkanka Sochaczewa kierująca pojazdem marki Ford Mondeo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do kolizji z rowerzystą. Sprawczynię kolizji ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na ulicy Słowackiego.

Iłowscy policjanci zatrzymali 29–letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło w Iłowie na Rynku Staromiejskim.

20 czerwca

Na targowisku miejskim zatrzymano mężczyznę, który sprzedawał odzież z podrobionymi znakami różnych marek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, grozi mu do 2 lat więzienia.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault Master z powodu przekroczenia prędkości o 50 km/h. Do zdarzenia doszło w Czerwonce Parcel.

21 czerwca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu Citroen Berlingo z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło na ulicy Sienkiewicza.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 50–letniego mężczyznę, który kierował pojazdem marki Ford Mondeo znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki–Parcel.

22 czerwca

Kierująca pojazdem marki Opel Combo doprowadziła do kolizji z ciągnikiem siodłowym marki DAF. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny Opla i nałożyli na sprawczynię kolizji mandat karny. Do zdarzenia doszło w Karolkowie Szwarockim.

Policjanci dostali informację o mężczyźnie ujętym na kradzieży sklepowej. Na miejscu okazało się, że 37–letni mężczyzna chciał ukraść piwo. Mundurowi nałożyli na niego wysoki mandat karny. Do zdarzenia doszło na Targowej.

23 czerwca

W Lubiejewie doszło do kolizji pojazdu marki BMW z psem, który wbiegł prosto pod jadący pojazd. Trwa postępowanie wyjaśniające.

36–letni mężczyzna kierował pojazdem marki Daewoo Matiz znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do kontroli drogowej doszło na Traugutta.

24 czerwca

37–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował rowerem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Do kontroli drogowej doszło na Traugutta.

Na ul. Traugutta doszło do kradzieży 2 tablic rejestracyjnych z pojazdu marki Chevrolet Aveo.

25 czerwca

Mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Daewoo Lanos, mimo iż miał wcześniej zatrzymane prawo jazdy. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznana osoba dokonała uszkodzenia pojazdu marki Seat Altea. Do zdarzenia miało dojść na ul. Żeromskiego.