Kronika policyjna

0
305

Kronika policyjna

26.06. – 2.07.2017

.

26 czerwca

Policjanci zostali powiadomieni, że ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Patrol ukarał mężczyznę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

Mieszkaniec powiatu płockiego przekroczył dozwolona prędkość o więcej niż 50 km/h. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy oraz ukarali go mandatem karnym. Do kontroli drogowej doszło w Karłowie.

27 czerwca

Policjanci Referatu Patrolowo–Interwencyjnego zatrzymali 42–letniego mieszkańca Sochaczewa, który miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Mężczyzna został doprowadzony do placówki penitencjarnej. Do zatrzymania doszło na ul. Pułaskiego.

Tego samego dnia, w ręce policjantów wpadł 41–latek poszukiwany listem gończym. Mundurowi zatrzymali go w miejscowości Kożuszki–Parcel.

28 czerwca

Policjanci zostali wezwani w al. 600–lecia, gdzie po północy miało dochodzić do zakłócania ciszy nocnej. Kobieta, która bardzo głośno słuchała muzyki została ukarana mandatem karnym.

Mieszkanka gminy Nowa Sucha kierująca Volkswagenem Polo uderzyła w tył pojazdu marki Skoda Octavia. Sprawczynię ukarano mandatem karnym. Do kolizji doszło na ul. Piłsudskiego.

29 czerwca

Policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu niewybuchu przy drodze gminnej w miejscowości Sianno. Mundurowi powiadomili o znalezisku jednostkę wojskowa w Inowrocławiu i zabezpieczyli miejsce do czasu przybycia saperów.

W Skutkach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Wstępnie ustalono, że 41–letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn stracił panowanie nad pojazdem marki Ford Focus, zjechał na lewą stronę drogi i uderzył w drzewo. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Sochaczewie.

30 czerwca

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu marki Volkswagen Golf z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego.

Dyżurny komendy odebrał zgłoszenie od kobiety, która twierdziła że w opuszczonej stodole widzi ogień. Natychmiast została poinformowana straż pożarna, która ugasiła palącą się oponę. Do zdarzenia doszło w Bronisławach.

1 lipca

Nieznany sprawca uszkodził drewniane drzwi wejściowe do domu. Do zdarzenia doszło w Brochowie.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej w jednym z marketów w al. 600–lecia w Sochaczewie. Sprawca, 41–letni obcokrajowiec został ukarany mandatem karnym gotówkowym.

2 lipca

Mieszkaniec powiatu mławskiego przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km/h. Zatrzymano mu prawo jazdy oraz ukarano go mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Rybnie na ul. Wyszogrodzkiej. Tego samego dnia i na tej samej ulicy, mieszkaniec gminy Młodzieszyn kierował pojazdem marki Ford Focus nie posiadając do tego uprawnień. Mężczyznę ukarano mandatem karnym, a pojazd administracyjnie usunięto z drogi.

Mieszkaniec gminy Sochaczew kierował rowerem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyznę obowiązywał również czynny sądowy. Do zdarzenia doszło na ul. Płockiej.