Kronika policyjna

0
254

Kronika policyjna

7 – 10 sierpnia 2017

.

7 sierpnia

Nieznany sprawca ukradł norweską tablicę rejestracyjną z pojazdu marki Kia zaparkowanego przy ulicy Żeromskiego.

Mieszkanka gminy Młodzieszyn powiadomiła, że nieznany sprawca na placu zabaw ukradł telefon komórkowy marki Sony Xperia. Do zdarzenia doszło w Kątach.

8 sierpnia

W Teresinie na ul. Szymanowskiej zatrzymano do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Mercedes. Podczas czynności zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu z powodu braku aktualnych badań technicznych.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży roweru do której miało dojść na ulicy 1 Maja. Mundurowi znaleźli porzucony jednoślad przy ul. Piłsudskiego i przekazali go właścicielowi.

9 sierpnia

Nieznani sprawcy włamali się do pomieszczenia gospodarczego skąd ukradli elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Kościelnej Górze.

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca bez zgodny i wiedzy kobiety, wykorzystał jej dane osobowe do zawarcia umowy z bankiem.

10 sierpnia

Mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem marki Opel Astra nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 67–letnią rowerzystką. Kobieta została przewieziona do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Policjanci zostali poinformowani, że na poboczu drogi leży mężczyzna. Mundurowi ustalili jego dane i doprowadzili do miejsca zamieszkania. Do interwencji doszło na ul. Gawłowskiej.