Kronika policyjna

0
248

Kronika policyjna

5 – 10 września 2017

.

5 września

Mieszkaniec gminy Teresin zgłosił, że na jednym z portali internetowych kupił zderzak, lecz pomimo zapłaty, nie otrzymał towaru.

Policjanci dostali zgłoszenie, że w Al. 600–lecia leży mężczyzna. Funkcjonariusze przekazali go pod opiekę załodze karetki pogotowia.

6 września

Na ul. Warszawskiej doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Kierująca pojazdem marki Mini Cooper nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i doprowadziła do zderzenia z BMW, które następnie uderzyło w Audi. Do szpitala została przetransportowana 34–letnia kobieta kierująca BMW.

Policjanci zostali powiadomieni, że mieszkaniec Sochaczewa kupił okulary do konsoli, lecz sprzedający mimo wpłaty pieniędzy, nie wstał zamówionego towaru.

7 września

Nieznany sprawca ukradł rower pozostawiony w klatce schodowej bloku przy ul. Reymonta.

Na ul. Staszica doszło do kolizji z udziałem pijanego kierowcy. Ustalono, że 45–letni sochaczewianin kierujący pojazdem marki Opel Omega uderzył w zaparkowanego Volkswagena. Sprawca zdarzenia drogowego miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy, a pojazd odholowano na parking depozytowy.

8 września

Policjanci zostali poinformowani, że nieznani sprawcy włamali się do pomieszczenia skąd zaprali laptop i elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło na ul. Działkowej.

Mieszkaniec gminy Nowa Sucha powiadomił, że znalazł na polu pocisk z czasów II wojny światowej. Na miejsce został skierowany policjant po specjalistycznym przeszkoleniu. Znalezisko miało rozmiary 43×12 cm. Do zdarzenia doszło w Kozłowie Szlacheckim.

9 września

Policjanci zostali powiadomieni, że ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży alkoholu. Na miejscu ukarano mężczyznę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Kierujący ciągnikiem rolniczym w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło w Żdżarowie.

10 września

50–letni mieszkaniec Sochaczewa kierował pojazdem marki Renault Twingo bez wymaganych uprawnień i znajdując się w stanie po użyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło na ulicy Harcerskiej.

Mieszkanka Sochaczewa kierująca pojazdem marki Skoda Octavia nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu na rondzie i doprowadziła do kolizji z motocyklem marki Yamaha. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.