Kronika policyjna

0
306

Kronika policyjna

11 – 17 września 2017

 

11 września

Nieznany sprawca ukradł torbę z zakupami należącymi do 53–letniej kobiety. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

W Teresinie policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Audi A8 z powodu braku aktualnych badań technicznych.

12 września

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę Nissana. Okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Pojazd którym się poruszał, został odholowany na parking depozytowy. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Al. 600–lecia.

Kierująca pojazdem Opel Insignia doprowadziła do kolizji z autem marki Opel Vectra. Sprawczynię zdarzenia drogowego do którego doszło w Paprotni, ukarano mandatem karnym.

13 września

Na ulicy Pokoju doszło do kradzieży kieszonkowej. Nieznany sprawca ukradł portfel z pieniędzmi i kartą kredytową.

Policjanci zostali powiadomieni przez ochronę o kradzieży sklepowej. Mężczyzna, który usiłował ukraść wkrętarkę został ukarany wysokim mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

14 września

Mieszkaniec gminy Iłów kierował rowerem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie i posiadając czynny zakaz sądowy poruszania się tego typu jednośladem. Do kontroli drogowej doszło w Brzozowie.

Mieszkaniec Sochaczewa kierujący pojazdem LDV w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru cofania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel. Do zdarzenia doszło na Licealnej.

15 września

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca uszkodził betonowe ogrodzenie posesji. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kożuszki Parcel.

W Kozłowie Szlacheckim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel Astra. Ponieważ auto było w złym stanie technicznym, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny.

16 września

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że za pośrednictwem strony internetowej zamówiła pralkę. Mimo wpłaty pieniędzy, zamówionego towaru nie otrzymała.

Mieszkaniec gminy Rybno kierował pojazdem marki Fiat Seicento mimo czynnego zakazu sądowego. Do kontroli drogowej doszło w Młodzieszynie.

17 września

Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej telefon komórkowy. Do zdarzenia doszło na ul. Senatorskiej.

Młody kierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do kolizji z Volkswagenem. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów z powodu uszkodzeń powstałych podczas zdarzenia. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do stłuczki doszło w Rybnie.