Kronika policyjna

0
275

Kronika policyjna

18 – 24 września 2017

 

18 września

Pracownik ochrony zgłosił ujęcie  sprawcy kradzieży sklepowej. Policjanci ukarali sprawcę kradzieży sklepowej mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.

19 września

Nieznani sprawcy ukradli przenośną toaletę. Do zdarzenia doszło na ulicy Chopina.

Nieznany sprawca włamał się do mieszania i ukradł złotą obrączkę. Do zdarzenia doszło na ul. Długiej.

20 września

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Renault Trafic. Okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

Kierujący pojazdem marki Volvo z naczepą nie zachował ostrożności podczas cofania i uderzył w naczepę innego ciągnika siodłowego. Do zdarzenia doszło w miejscowości Teresin-Gaj.

21 września

Policjanci interweniowali w przypadku leżącego mężczyzny. Okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło na ul. Trojanowskiej.

Dyżurny Policji został powiadomiony, że podczas grzybobrania w Rokicinie zaginęły dwie kobiety w wieku 70 i 80 lat. Na szczęście, w trakcie dojazdu patrolu na miejsce okazało się, że kobiety odnalazły się i pomoc policji nie jest już potrzebna.

22 września

33-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Fiat Panda podczas warunkowego skrętu w prawo z ul. Pokoju w Al. 600 -lecia, potrącił 85-letnią kobietę, która z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Ford Focus. Okazało się, że mężczyzna ma blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło w Janowie, gm. Młodzieszyn.

23 września

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą motorowerem. Okazało się, że kobieta nie posiada wymaganych uprawnień. Do zdarzenia doszło na ulicy Pokoju.

29-letnia mieszkanka Sochaczewa uderzyła w dwa dziki, które wtargnęły na drogę krajową nr 92. Do zdarzenia doszło w Chrzczanach.

24 września

18-letnia mieszkanka gminy Młodzieszyn kierowała pojazdem marki Fiat Seicento nie posiadając do tego uprawnień. Pojazd usunięto z drogi, a sprawczynię wykroczenia ukarano mandatem karnym. Do zdarzenia doszło w Żdżarowie.

25-letni mieszkaniec gminy Kampinos kierował pojazdem marki Jaguar nie posiadając do tego uprawnień oraz znajdując się w stanie nietrzeźwości z wynikiem ponad 1 promila. Pojazd usunięto z drogi. Do zdarzenia doszło w Żdżarowie.